DSC_2185 copy2

Z wykształcenia jestem informatykiem, jednakże zarówno swoje życie zawodowe jak i prywatne pasje związałem z fotografią. Odkąd sięgam pamięcią fotografia zawsze była obecna w moim życiu. Robię to co lubię najbardziej.  Chwytam ulotne chwile, zatrzymuję w kadrze emocje, charakter fotografowanych osób, niezwykłe momenty, wydarzenia, miejsca. To wszystko staram się oddać na swoich zdjęciach. Fotografia jest dla mnie niekończącą się i fascynującą przygodą,  której staram się poświęcać każda wolną chwilę.

Początkowo uwiecznianie najważniejszych momentów życia było tylko moim hobby. Jako szczęśliwy mąż i ojciec, zapalony miłośnik górskich wędrówek – utrwalałem każdą ważną i wyjątkową dla mnie chwilę na zdjęciu. Z czasem hobby stało się moją pasją, a także pracą zawodową.

Wieloletnie doświadczenie, wciąż doskonalony warsztat, zgłębianie fachowej literatury i zaznajamianie się obowiązującymi trendami w fotografii pozwala mi zaoferować Wam najwyższej jakości usługi.

Odnalezienie właściwego profesjonalnego fotografa, który będzie w stanie odgadnąć Wasze najskrytsze marzenia i potrzeby, to najważniejszy krok w stronę posiadania wspaniałej pamiątki w postaci zdjęć z kluczowych chwil Waszego życia. Profesjonalnie wykonane zdjęcia pozwolą Wam w przyszłości uciec do chwli uwiecznionych na nich. Dlatego tak istotnym jest, aby fotograf zdawał sobie sprawę z niepowtarzalności każdego z ujęć, z wyjątkowości momentu oraz ulotności chwil, do których nie da się powrócić.

Pracuję na pełnoklatkowych aparatach marki Nikon. Doskonała znajomość tego sprzętu pozwala mi wykorzystać w pełni jego walory do stworzenia absolutnie najlepszych zdjęć. Najwyższej jakości osprzęt pozwala na robienie perfekcyjnych materiałów, niezależnie od miejsca i warunków pogodowych.

Zdjęcia to sztuka – magia zatrzymywania czasu w kadrze aparatu, łapania chwili w krótkich ujęciach, które przekazują znacznie więcej, niż na pierwszy rzut oka na nich widać. To spisana bez słów historia tego, co pragniecie zatrzymać w pamięci na zawsze. Namacalny dokument przeżywanych emocji, uniesień i największych w życiu wzruszeń. Moje zaangażowanie zapewni Wam najwspanialszą pamiątkę w wyjątkowej oprawie.