Anna-i-Damian--40

     Fotografia ślubna to szansa na stworzenie najpiękniejszego z możliwych reportaży, mówiącego o początku wspólnego życia. Zatrzymania w kadrze tych najbardziej ulotnych emocji i piękna chwili, stworzenia z pomocą światła, cienia i przeżywanych przez Was uczuć obrazu, do którego będziecie wracać przez resztę Waszego wspólnego życia. Obrazu, który stanowić będzie dla Was dokumentację jednego z najważniejszych dni.

     Moim zadaniem jest bycie w centrum wydarzeń, ale pozostawanie również niewidocznym. Moim celem jest być cały czas obok Was, być reporterem, który wiernie odda atmosferę najważniejszego dnia. Moim priorytetem jest wprawić Was w zachwyt efektem końcowym, przekazując Wam zdjęcia ślubne, które Was wzruszą, przywołają z zakamarków pamięci zachwycające emocje i do których będziecie z przyjemnością powracali

     Pracuję w stylu reporterskim, oznacza to, że rejestruję przebieg ważnych dla Was chwil, nie ingerując w ich proces. Nie ma nic piękniejszego, niż uchwycenie naturalnych emocji, zatrzymanie na zdjęciu ekspresji i niepowtarzalnych uczuć, które Wam towarzyszą. Żadne pozowane zdjęcie nie jest w stanie oddać wyjątkowości wydarzenia w tak magiczny sposób.

Reportaż ślubny obejmuje:

– przygotowania
– błogosławieństwo
– ceremonię ślubną w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego
– zabawę weselną
– plener

    Sesja ślubna i jej przebieg uzgadniane są z Młodą Parą wcześniej. Gorąco zachęcam do konsultacji przedślubnych (zawartych w cenie sesji), w czasie których będziemy mogli ustalić wspólnie dokładny zakres współpracy i określimy szczegółowo Wasze potrzeby. Ponieważ preferencje każdego klienta są zróżnicowane, ustalimy wspólnie Wasze priorytety – to bardzo ważne, abym wiedział, na czym Wam zależy – wtedy mogę spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

     Na plener ślubny umówimy się w dniu ślubu, oddając wszystkie, towarzyszące w tym dniu uczucia, lub w innym – dowolnym terminie, bawiąc się doskonale w swobodnej, komfortowej atmosferze bez pośpiechu i presji czasu. Konwencję fotografii, jej temat przewodni i miejsce ustalimy wspólnie – biorąc pod uwagę Wasze oczekiwania i upodobania.

Ponieważ każde wspomnienie z tego pięknego dnia jest dla Was na wagę złota, na płycie dostaniecie ode mnie wszystkie zdjęcia, które powstaną podczas reportażu. Każde ze zdjęć poddane zostanie obróbce graficznej.

Posiadam upoważnienie na wykonywanie zdjęć podczas celebracji liturgicznych.

Stała współpraca z firmami w zakresie filmowania

Jeśli masz więcej pytań, chciałbyś poznać szczegóły oferty, wolne terminy oraz ceny – zapraszam do kontaktu.