fotografia-portretowa_3

Zdjęcia to magiczne obrazy, w których zaklęte są chwile.

To doskonała propozycja dla tych, którzy pragną zatrzymać czas w kadrze aparatu i móc powracać do pięknych wspomnień w przyszłości. To również świetny sposób, aby spojrzeć na siebie z innej perspektywy – zobaczyć siebie oczami widza i dostrzec swoje zupełnie nowe oblicze.

W fotografii portretowej model jest głównym bohaterem każdego z ujęć. Zadaniem fotografa niekoniecznie musi być ukazanie wyłącznie piękna zewnętrznego, ale także wyeksponowanie wewnętrznego piękna, ciepła osoby fotografowanej. Zadaniem fotografa jest odkryć głębię wnętrza każdej z fotografowanych osób, spojrzeć poprzez obiektyw w głąb umysłu i ukazać na zdjęciu charakter, marzenia, piękno duszy wraz z tym, co widać na pierwszy rzut oka – uśmiechem, spojrzeniem i mową – twarzy i ciała.

Robiąc zdjęcia portretowe, niezwykle istotna jest atmosfera naszej pracy – dlatego przykładam szczególną wagę do tego, jak podczas naszej sesji będziesz się czuł. Cały czas, który spędzimy razem poświęcam Tobie i Twoim potrzebom, pomagam Ci się oswoić z obiektywem. Tworząc przyjazną, swobodną atmosferę, pomogę Ci się rozluźnić, abyś bez skrępowania i z prawdziwie szczerą przyjemnością zechciał pokazać mi swoje wnętrze.

Fotografia portretowa to wyjątkowa sztuka uchwycenia tego, czego nie widać. Sposób znalezienia drugiego dna i ukazania go w szczery i piękny sposób. Sposób, który spowoduje, że do zdjęć będziesz wracał wielokrotnie i z ogromną radością.

To doskonała forma pamiątki, która zatrzyma Twoje oblicze na zdjęciach w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie życia. To może być również wspaniały prezent dla najbliższych – podarunek, który pozwoli Im poznać Ciebie z zupełnie innej strony.

Wszystkie szczegóły współpracy – zakres, miejsce – ustalimy wspólnie. Powiesz mi o szczególnych dla Ciebie miejscach, a jeśli wolisz – ja zaproponuje Ci te, które znam i w których znalazłem niepowtarzalne piękno, w otoczeniu którego uchwycimy Ciebie w najpiękniejszej – z możliwych – perspektywie.

Na koniec otrzymasz zdjęcia w pełnym rozmiarze, na płycie DVD, każde z nich zostanie poddane profesjonalnej obróbce graficznej.

 

Jeśli masz więcej pytań, chciałbyś poznać szczegóły oferty, ceny lub umówić się na sesję – zapraszam do kontaktu.